V Nimnici sa stretli podnikatelia z celého Slovenska

V dňoch 27. - 28. 2. 2018 sa v Kúpeľoch Nimnica konala kresťanská konferencia pre podnikateľov na tému SPOLUPRÁCA. Konferenciu organizovalo po druhýkrát Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v Bratislave v spolupráci s Jánom Košturiakom a Ľubomírom Klieštikom. Zúčastnilo sa jej viac ako 200 podnikateľov z rôznych kútov Slovenska.

Hlavnými rečníkmi konferencie boli Marián Kolník, Timothy Everding (podnikateľ z USA) a Mário Tomášik (vedúci Spoločenstva pri Dóme sv. Martina). Slovo dostali aj ďalší zaujímaví hostia - psychologička a koučka Denisa Zlevská, poslanec NR SR Eduard Heger, autor viacerých kníh a zakladateľ Akadémie Dobrého Pastiera Ján Košturiak, ktorý na konferencii predstavil svoju najnovšiu knihu s názvom SPOLUPRÁCA, Erica Everding Weller, dcéra Timothyho Everdinga, a o svoju skúsenosť sa podelil aj Lukáš Sekanina, podnikateľ z Českej republiky. Súčasťou programu konferencie boli aj diskusie, možnosť využiť wellness či masáže, ale aj duchovný program - modlitba chvál pod vedením worship tímu Martindom, osobné modlitby za podnikateľov a vyvrcholením konferencie bola svätá omša, ktorú celebroval o. Vladimír Maslák z o. z. Dobrý Pastier.

"Konferencia sa aj tento rok stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi účastníkov," zhodnotil jeden z organizátorov konferencie Michal Svetko a dodal: "Podnikatelia odchádzali povzbudení a odnášali si nové inšpirácie nielen do spolupráce v pracovnej oblasti, ale aj v duchovnej oblasti, do spolupráce s Bohom."

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina zároveň zverejnilo predpokladaný termín konania ďalšieho ročníka konferencie pre podnikateľov,  a to 6. - 7. 2. 2019 opäť v Kúpeľoch Nimnica.

Foto: Zuzana Zuzáková


 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie